Kamu ya da Özel Kurum Meslek Mensupları Tarafından Gelen Talepler Doğrultusunda Daha Önceden Yapılan Eksik Uygulamalar Göz Önünde Bulundurularak Oluşturulan Sertifika Programı Eğitimi 3 AY Sürecektir. Ayrıca Uygulamalı Ödev Yükleme Zorunluğu Getirilmiştir. Ödevini Yüklemeyen Adaya Kesinlikle Sertifika Verilmeyecek Olup Ödevler Tek Tek Kontrol Edilecektir. Selçuk Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SELÇUKSEM) Sertifika Programı ve Eğitim Hizmeti Vermektedir. Sertifikaların Kullanımı için İlgi Kuruma Danışarak Kayıt Olmanızı Tavsiye Ederiz.

Teslimat ve İade Şartları

OKUL ÖNCESİ ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI (UZAKTAN EĞİTİM) HAKKINDA DUYURULAR VE DERS NOTU İÇİN FACEBOOK GRUBUMUZA KATILIN, TIKLAYINIZ!

Siparişleriniz ile ilgili ödeme onayı tamamlandıkdan sonra , katılımcı kurs sütesini tamamlamasının ardından 3 iş günü (Pazartesi - Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinizin mesafesine göre, anlaşmalı kargo şirketlerimiz siparişinizi size 1-3 gün içerisinde ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz programların tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Selçuk Üniversitesi garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz prgoramlar alakalı herhangi birinin sorun durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve 48 saat içerisinde çözüme uaşılacaktır.

cocukegitimi.selcuk.edu.tr on-line eğitim ve belgelendirme sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır.

Hizmet aksamısı ve yayın problemleri durumunda 48 saat süresince çözüm bulunmaz ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.